Składy Obwodowych Komisji Wyborczych

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa w Dubinach,

Dubiny ul. Główna 1b, 17-200 Hajnówka

 

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Marcin Lewczuk

Przewodniczący

2

Ewa Maciejuk

Zastępca Przewodniczącego

3

Agnieszka Bagińska

Członek

4

Halina Irena Cegiełka

Członek

5

Mirosław Kojło

Członek

6

Marzena Patejuk

Członek

7

Ewa Seliwoniuk

Członek

  

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Gminne Centrum Kultury w Dubinach,

Dubiny ul. Główna 116, 17-200 Hajnówka

 

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Alina Nowicka

Przewodniczący

2

Grażyna Sacharczuk

Zastępca Przewodniczącego

3

Mariusz Biegluk

Członek

4

Walentyna Gaładyk

Członek

5

Regina Jakimiuk-Osiennik

Członek

6

Julita Łukasiewicz

Członek

7

Emilia Niczyporuk

Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Świetlica Wiejska w Nowosadach,

Nowosady 114, 17-200 Hajnówka

 

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Paulina Bartoszuk

Przewodniczący

2

Irena Nikołajuk

Zastępca Przewodniczącego

3

Danuta Daria Chilimoniuk

Członek

4

Bożena Gawryluk

Członek

5

Arkadiusz Kośko

Członek

6

Walentyna Łęczycka

Członek

7

Mirosław Maciejuk

Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa w Nowokorninie,

Nowokornino 147, 17-200 Hajnówka

 

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Marzena Kublik

Przewodniczący

2

Robert Jacek Aleksiejuk

Zastępca Przewodniczącego

3

Alina Bartoszuk

Członek

4

Ilona Jancewicz

Członek

5

Iwona Elżbieta Kiczkajło

Członek

6

Krystyna Skiepko

Członek

7

Krystyna Ziuzia

Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Świetlica Wiejska w Nowoberezowie,

Nowoberezowo 86, 17-200 Hajnówka

 

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Anna Drużba

Przewodniczący

2

Walentyna Biryłko

Zastępca Przewodniczącego

3

Alina Łukasiewicz

Członek

4

Piotr Mironczuk

Członek

5

Łukasz Niczyporuk

Członek

6

Jan Pucinik

Członek

7

Irena Żach-Grygoruk

Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Świetlica Wiejska w Mochnatem,

Mochnate 58, 17-200 Hajnówka:

 

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Andrzej Golonko

Przewodniczący

2

Emilia Iwaniuk

Zastępca Przewodniczącego

3

Piotr Baszun

Członek

4

Sergiusz Grygoruk

Członek

5

Magda Sokołowska

Członek

6

Eugeniusz Stepaniuk

Członek

7

Maria Szeszko

Członek

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Orzeszkowie,

Orzeszkowo 2, 17-200 Hajnówka

 

Lp

Imię i nazwisko

Funkcja

1

Bogumiła Gierasimiuk

Przewodniczący

2

Jan Bagiński

Zastępca Przewodniczącego

3

Helena Ginszt

Członek

4

Agnieszka Łęczycka

Członek

5

Magdalena Rybak

Członek

6

Andrzej Treszczotko

Członek

7

Aleksandra Wróbel

Członek

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Hajnówka

Wytwarzający/odpowiadający: Referat organizacyjny

Data wytworzenia: 2019-05-22

Wprowadzający: Katarzyna Hajduk

Modyfikujący: Katarzyna Hajduk

Data modyfikacji: 2019-05-22

Opublikował: Katarzyna Hajduk

Data publikacji: 2019-05-22